حلول ماه مبارک رمضان بر تمامی شيعيان مبارک باد

اگر اين آقا نريمان ما که زحمت قالب جديد رو کشيدن يه خورده ديگه به بنده حقير ياری برسونن عکسای جديد حاضره تا به نظر شما دوستان عزيز برسه .در ضمن بازگشت زائر آقا ابا عبدالله الحسين حاج حميد عزيز رو از کربلای معلی به تمامی عاشقان آن حضرت تبريک ميگم.در آخر اگر تحرکی از اين وبلاگ نميبينيد (کار، کار انگليسيهاست) از کثرت کار و کمبود وقت هستش به بزرگواری خودتان ببخشيد. در ضمن اين آقا نريمان ما رو از ياد نبرن که عکسا همگی سوژشون که سوخت هيچی پدر صاب بچه هم در اومد.

  
نویسنده : نادر بكايي ; ساعت ٩:۳٧ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٦ آبان ،۱۳۸٢
تگ ها :

آخرين منجی

هر چی سعی کردم به مناسبت امروز چيزی بنويسم به خود امام زمان قسم ، قلمم ياری نکرد ،فکر کنم قلمم لغزيده که نميتونم بنويسم .اما يه چيزی بگم آقا اگه بد هم باشم اينو ميدونين که مريد خودتونم من نفسم ضعيفه، دعا کن تا آدم بشم .همين، انشاء الله موقع ظهورت ما هم اقلآ خادم ياران آخر الزمونيت که ميتونيم بشيم. لياقت خود شما رو ندارم اما ارباب غلام سياه که ميخواد ،ما رو از درخونت رد نکن آقا.

السلام عليک يا صاحب الزمان

 

  
نویسنده : نادر بكايي ; ساعت ۱٠:٢۱ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢٠ مهر ،۱۳۸٢
تگ ها :

امان از دل زينب

کربلا

دو روز بود هر چی ميخواستم بنويسم انگار قلم و مغزم رو قفل کرده بودن ،نميدونم شايدم لياقت نوشتنو نداشتم اما خانم تنها چيزی که از دستم بر ميومد همين بود.اينجا همونجاييه که به گفته بزرگا با خود حسين تقرب پيدا نکرد مگر با اشگ چشم تو.تو يی که اگه نطق آتشينت نبود قيام خونين حسين با مکر يزيديان راه به جايی نميبرد.

  
نویسنده : نادر بكايي ; ساعت ٧:٢٧ ‎ق.ظ روز شنبه ٢٢ شهریور ،۱۳۸٢
تگ ها :

تو عزيز دلمی ؟؟؟

راست ميگن تو اين مملکت آزادی نيست؟

اين عکسها گزارشی از پارکهای، شهر بی در و پيکر تهرون هستش.ميگن توی اين مملکت آزادی نيستش!؟ آخه بی ناموسی هم توی هزاره سوم و درادبيات متجددين بی هويت هم جزو آزادی محسوب ميشه! البته بر حيوانات حرجی نيست خوی حيوانيشون ايجاب ميکنه اينجوری باشن اما  ما به کجا داريم ميريم؟ يا بهتر بگم ما رو دارن کجا ميبرن؟

توعزیز دلمی

اينا باب خودشونو پيدا کردن،مفت چنگشون

توعزیز دلمی

کبوتر با کبوتر باز با باز

تو عزیز دلمی

در روايات آمده که در آخر الزمان قيافه ظاهری مرد ! و زن جابجا ميشود

تو عزیز دلمی

اين حيوانات آبرو دارند. برای همين مجبور شدم هيچ جای شکايتی نگذارم!

تو عزیز دلمی

کجاست غيرتی که به خروش آيد

تو عزیز دلمی

اين گزارش تلقی شخصی اينجانب ميباشد هيچ زور و اجباری برای هيچ احدی نيست که بيايد و ببيند و بعدآ من و امثال من را به تحجر و امليسم محکوم کند من و امثال من امليم هيچ بحثی هم با هيچ کسی نداريم هيچ ادعايی هم نداريم. ايضآ له

  
نویسنده : نادر بكايي ; ساعت ۱۱:۱۸ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۳ شهریور ،۱۳۸٢
تگ ها :

آدمی را آدميت لازم است

نمایشگاه

اولين جشنواره كارتهاي اينترنتي و تلفن هم مثل بيشتر جشنواره هايمان با لودگي و بي محتوائي به كار خود خاتمه داد. البته بنده را به هر چه ميخواهيد متهم كنيد آزاديد چون به اندازه كافي آقايان با تسامح وتساهلشان اين آش شور آزادي !!!! را به خوردمان داده اند و ما هم عادت كرده ايم كه اگر هر گونه صحبتي بر خلاف نظرات فاشيستي ومحترم ! اين متوليان به اصطلاح فرهنگي بكنيم يا متحجريم يا انصارحزب اللهي هستيم و يا با اعضاء القاعده و طالبان همكاري داريم اما از ماگذشته هر انگ و بر چسبي دوست دارند ميتوانند بچسبانند چون به اندازه كافي به لاطاعلات اين جماعت گوش كرده ايم و پوستمان از پوست كرگدن هم كلفت تر شده، و به قول قديميها ما از اين بيدها نيستيم كه با اين بادها بلرزيم. حالا خدا وكيلي شما به قضاوت بنشينيد و بگوئيد واقعآ كساني كه طرف دار اين نوع جريانات و فرهنگ سازيها هستند آيا به شازده پسرهاي خود اجازه ميدهند با اين هيبت و شمايل در يك جشنواره شركت كنند و يا دختران محجبه شان را براي بازديد اين نوع مسخره بازيها به همراه ميبرند.اگر جوابشان نه است كه چرا اجازه اين لوس بازيها را ميدهند و اگر آري است كه لطف كنند و آدرس بدهند تا ما هم به هنرنمايي فرزندان اين رجل فرهنگي !!!! به نظاره بنشينيم.

اين عكسها گوياي نوع فرهنگ ، ترويج شده در اين جشنواره است.حالا مختصرآ گوشه اي از جشنواره را برايتان قلمي ميكنم تا شما هم در جريان اصل ماجرا قرار بگيريد.روز اختتاميه جشنواره مطابق با بيستم شهريورماه 1382 بنده به اتفاق كلاشينكف ،بوقبوقك و ماركو به اين جشنواره سراسر فرهنگي!! رفتيم كه در بدو ورودبا يك سرشماري مختصر ديديم كه در حدود 50 شركت 2 الي 3 نفره معظم ! كه هر كدام به قاعده يك كمپاني چند مليتي دبدبه و كبكبه دارند در سالن كانون به اصطلاح پرورشي و فكري كودكان جمع شده اند تا كاربران محترم را با آخرين تكنولوژي هاي روز ، آپ تو ديت بنمايندكه در اول و آخر همه اسامي و يا تبليغات آنها، شعار اولين شركت و يا بهترين شركت اينترنتي به چشم ميخورد كه . چشمگير! ترين بخش جشنواره سرويس دهي حضوري عروسكهاي بزك كرده در غرفه ها گوياي پشتيباني آتي اين كمپانيهاي معظم بودكه اين هنرمندان بي هنر با نور پردازي ورقص نورو موزيك و كراوات به هزار بدبختي و دريوزگي مشغول فروش نيم بها ي كارتهاي اينترنتي و تلفن خود بودند تازه بابت خريد مثلآ5 كارت به شما چه خدماتي هم كه نميكردند!!! از جمله كارت قرعه كشي پژو 206 هم ميدادند .(البته به خدا من فقط نگاه كردم حتي يك ساعت هم اكانت نخريدم) وجالب تر از همه استخدام سه دلقك مفلوك براي جشنواره بود كه شايد اين بازار فروش را پر رونق تر بكند. حتي در بعضي از غرفه ها به خريداران خوشبخت ! كه كارتهاي در پيت E1 بدون پروكسي ! كه سرعت آنها از الاغ مش قنبر هم كمتر بود خريده بودند عروسكهاي باگزباني، رود رانر و كايوت هديه ميدادند.كه بعضي از غرفه ها هداياي نفيس تري ! عرضه ميداشتند كه بماند……….اما در آخر گشت و گذار در جشنواره مقابل يكي از غرفه ها كه تعدادي دختر و پسر با حالات روحاني ! در سايت هاي كذايي در حال سير آفاق و انفس بودند توسط اين جانب مهمان يك فريم عكس ديجيتال شدند كه چشمتان روز بد نبيندعكس گرفتن همان و مشاجره با مسئول غرفه جو ساز همان. اين آ‎غا كه قد دستگيره تمدنش (كراواتش) از خودش بلند تر بود با يك كولي بازي فرد اعلا آنچنان كاري كرد كه جاي شما خالي نباشد اشهدم را گفتم ، چون حتي چوبه دار راهم آماده كرده بودند كه اگر پادرمياني مسئول حراست نمايشگاه (كه از بچه هاي بالا بود) نبود به احتمال قوي الان بنده در ميان شما نبودم. چون اين جماعت به كارت خبرنگاري اين جانب توجهي نكردندو خلاصه حقير را به جرم جاسوسي براي نشريات جناح خاص !! داشتند اعدام جشنواره اي ميكردند. در آخر سر به جديت ميگويم كه در آخر الزمان سگ ها را باز كرده اند و سنگ ها را بسته اند.چون تهيه گزارش و اعترض به اين نوع ناهنجاريها غير قانونيست اما منكر علني اين جماعت قانوني!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

  
نویسنده : نادر بكايي ; ساعت ٧:٠٦ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۳٠ امرداد ،۱۳۸٢
تگ ها :

بی بی زهرا(س)

سلام بر مادر بی قبر

یاس

سلام بر مادر بی قبر ،سلام بر فرزندان بی مادر،سلام بر شوی بی همسر،سلام بر تشييع شبانه،سلام بر سجاده بهشتی زهرا(س)،سلام بر ناله های دل علی ،سلام بر مدينه،سلام بر ريحانه رسول خدا،سلام بر ياس کبود علی،سلام بر درب نيمه سوخته،سلام بر جايگاه رفيع زهرا ،سلام بر دستان بسته علی،سلام بر ولی بی ياور،سلام برحسن،سلام بر حسين،سلام بر زينب و سلام بر منتقم خون زهرا،مهدی جان ظهورت را برای حضور سبزت طلب ميکنيم تا حق نا حق شده اين خاندان را بستانی و تنها دعايمان اين است. اللهم عجل لوليک الفرج

  
نویسنده : نادر بكايي ; ساعت ۱:۳٢ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۱ امرداد ،۱۳۸٢
تگ ها :

خدايا تو سلامت دارش

سهیل کریمی

خدايا همه برا کاراشون يه پارتی دارن اما اين آقا سهيل ما ميدونی که جز خودت کسی رو نداره . وخوش به حالش که همچين پشتيبانی داره ،فقط خدايا خواهش من بنده رو سياه رو قبول کن و خود سلامت دارش.

  
نویسنده : نادر بكايي ; ساعت ۱۱:٥۳ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢ امرداد ،۱۳۸٢
تگ ها :

يه خبر خوب

سهیل کریمی

سلام سردار

چه طوری دلاور ،خسته نبيدی خوش به حالت دنبال کيف و حال خودتی ما هم ميون اين همه بی معرفت تنهائيم . راستی  جات خالی سه شنبه برا اينکه از نبودنت دلمون گرفته بود با بهمن رفتيم جمکران با سه چهارتا دوست خوب مثل خودت، خيلی حال کرديم.با بهمن قرار گذاشتيم انشاءالله هر موقع برگشتی پای پياده سه روزه بريم جمکران.البته بشير چمبه هم مياد. اما با خودم عهد بستم به تلافی اين مردم آزاری اين يانکيا هر موقع يکيشون به دستم افتاد شقايقشو درجا پرپر کنم (قابل توجه همقطاران جمکرانی) ميگی چه جوری ،واستا تا ببينی رحم و محم يوخدی به طريقه آکاموکويی دخل همشون رو ميارم.ما منتظريم حتی ديروز با بچه ها قرار خريد قربانی و مهمونی کربلاتو با بچه ها گذاشتيم همه چی حاظر هست فقط تو کمی زود بيا که بچه رو گازه. ديگه سرتو درد نميارم ديروز عبدی و بشير داشتن واست امضاء جمع ميکردن،برادران عزيزت حسين پور و محتشم هم امضاء کردن اما اگه من جای تو بودم اين ذلت رو قبول نميکردم و بر نميگشتم ،حالا خود دانی از ما گفتن ،برو به کارت برسی از روی سعيد هم ببوس.التماسA2

  
نویسنده : نادر بكايي ; ساعت ۱:۳۸ ‎ب.ظ روز جمعه ٢٧ تیر ،۱۳۸٢
تگ ها :

برای سهيل و سعيد

سهيل کریمی

چهارده روز پيش سهيل كريمی و سعيد ابو طالب دو مستند ساز ايرانی فقط به جرم اينكه بامعيارهای بشر دوستانه!!! كابوی های وحشی آمريكايی مطابق نبودن داخل خاك عراق بازداشت شدند. و تا حالا هيچ گونه خبری از اين عزيزان دردست نيست و غير از خبر روز گذشته روزنامه كيهان و برنامه مختصر شبكه دو امشب هيچ سخنی از اين دوستانم به ميان نيامده البته طبق معمول هم با اين سياست تنش زدای! ما و بی خيال ماآبی سياست مداران خارجيمان هيچ نوع جای گله ای برايمان نيست. و هيچ نوع انتظاری هم از اين عزيزان نداريم چون هر وقت از موضع گيری اين آقايان در قبال ديپلماتهای ايرانی در لبنان و ترور دانشجويان ايرانی در پاكستان وقتل عام خبرنگار ايرانی و ديپلماتهايمان در افقانستان خبری شد از اين عزيزان هم ميشود.البته محض اطلاع به سمع ونظرتان برسانم كه رياست محترم جمهور در رابطه با دستگيری غير قانوني و فوت غير قانونی تر  فيلمبردار مونث كانادايی كه برای اطلاع رسانی!! به ايران سفر كرده بود دستورات مقتضی را برای چهارتن از وزرايشان صادر كردند. بقيه اش هم باشد برای بعد.......................

از آقا سعيد هم عذر خواهی ميكنم كه عكسش را موجود نداشتم.

  
نویسنده : نادر بكايي ; ساعت ۳:٠٥ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٤ تیر ،۱۳۸٢
تگ ها :

تقصير

سلام به خدا ديروز با حضرت استاد هر کاری کرديم اين عکسهای ۱۸ تير و که وعده داده بودم به نمايش بگذاريم نشد که نشد همش هم تقصير اين( شرميشن )چشم سفيد بود که خراب بود وجواب نداد بعد ديديم بيکاريم نشستيم گفتيم قالب وبلاگو عوض کنيم اونم به خنسی خورد و اکانت حضرت استاد به پروکسی بر خورد کرد. خلاصه ديديم خيلی خيلی بيکاريم گفتيم اين سه چهارتا لينک مادر مرده رو اينجا بلينکويم تا هر موقع بيکار بودم سر به سرشون بزارم خلاصه خوش به حالشون نشه سرشون هم گيج نره فقط محض تفريح بوده.با اجازه حضرت استادخدا حافظ تا شنبه.   
نویسنده : نادر بكايي ; ساعت ۱۱:٢٤ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱۱ تیر ،۱۳۸٢
تگ ها :

← صفحه بعد صفحه قبل →